Головна » FAQ [ Додати питання ]

На 2012 рік, наскільки відомо, зрушень для Рави у "газовому питанні" не передбачається. Так само і на ремонт місцевих доріг з міського бюджету кошти не передбачені.
Додав: Вікторія

Якщо Ви бажаєте взяти участь у фестивалі, який відбудеться 11-12 липня у місті, то Ви можете за допомогою форми "Зворотній звязок" на нашому сайті залишити свої вихідні дані, які ми передамо організаторам фестивалю, які з Вами зконтактуються
Додав: Роман Волошен

У місті є декілька готелів: 2 у центральній частині міста, декілька при віїзді у місто. Ви можете зупинитися у готелях "Старий банк", "Рава", "Арарат", "Делікатеси" та ін.
Щодо екскурсій, то, нажаль, регулярних екскурсійних турів по місту не передбачено. Під час проведення фестивалю 11-12 липня цього року буде організоване екскурсійні поїздки по місту, в ході якої гостей знайомитимуть із історією Рави-Руської
Додав: Олександра Ігорівна

Питання до журналу "Forbes" :-)
Додав: ...

Наскільки нам відомо, наразі йде розробка інформаційних буклетів про Раву-Руську, в яких повинні міститися карти міста з відповідними туристичними маршрутами.

Справді, у Раві-Руській є парк Есперанто. 2 роки тому його було відновлено, приведено до порядку. Він знаходиться недалеко від центру міста, прилягає до Дому культури.
Додав: Рустем

Якихось опублікованих матеріалів наразі нам невідомо. У міжвоєнний період тут також була друкарня і функціонувала досить потужно - видавала не лише повітові газети, а й була однією з тих, яка друкувала деякі з львівських газет, так би мовити, "на місцях".
Додав: Іра

Дорога по вул. 1-го Листопада не є у підпорядкуванні міста. Нею опікується не то районна, не обласна влада. Теж саме і щодо вул. Львівської-Коновальця.
Додав: Бодя

Більшість питань потрібно ставити міській владі, а не адміністрації сайту. Сайт НЕ Є ВЕБ-РЕСУРСОМ МІСЬКОЇ ВЛАДИ! Він створений і функціонує на добровільній основі і до влади стосунку не має. На іі питання, на які адміністрація має відповідь, вона відповідає.

P.S. Шкода, що раніше не додумався:  всі питання, які тут будуть ставити міській владі, ми будемо далі ставити владі безпосередньо і друкувати відповіді на сайті та на сторінках газети "Прикордоння".
Додав: Nadua