Головна » Статті » На початку

Без новин: єдиний у місті газетний кіоск закрили!

Останні два тижні листопада виявилися шокуючими для равчан. Із чотирьох торгових точок продажу преси у місті залишилося лише дві!

Якщо закриття газетного прилавку у центральному гастрономі не стало надто відчутним для любителів друкованого слова, то те, що газетний кіоск у центрі міста з 1 грудня закрили – стало повною несподіванкою.

Буквально за три робочі дні, п’ятницю, суботу та понеділок згорнулася найбільша точка продажу преси у місті. Ба, більше: газетний кіоск був єдиним у своєму роді не лише у Раві-Руській, а й у цілій окрузі! Фактично, крім Рави найближчий кіоск є лише у Жовкві!

Причину закриття ми намагалися дізнатися спочатку у колишніх працівників, а потім – і у структурі, до якої цей кіоск належав. Продавці розвели руками, мовляв їм толком нічого не пояснили, лише сказали, що кіоск не вигідно утримувати і він є збитковим. І це при тому, що через Раву проходить дорога міжнародного значення, по якій щодня проїздять сотні людей, які, очевидно, цікавляться новинами та читають газети! Більше того, як зрозуміти те, що кіоск за багато-багато років нормально функціонував, а тут раптом став невигідним? В таке, в принципі важко повірити, оскільки власник не тримав би себе у збитку стільки років. З чим пов’язане закриття кіоску та торгового прилавку газет – можна лише гадати. Можливо, це чиясь спланована акція перед виборами, можливо, щось інше. Але те, що інформаційна Рава стала сиротою – факт!

Що робити зі ситуацією, що склалася, ми не знаємо, оскільки рішення про закриття приймалося не в Раві, а у Львові. І чи буде відновлено роботу кіоску, чи буде відкриття нового – також невідомо. Можна зробити лише висновок, що все це виглядає нелогічно і незрозуміло. А те, як боротимуться равчани з інформаційним голодом, нікого не турбує.

 

Категорія: На початку | Додав: Admin (19.01.2010)
Переглядів: 370 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]