Головна » Статті » Актуально

Безпаркова зона

Зовсім скоро на місці колишнього міського кінотеатру відбудеться відкриття будівельного магазину (супермаркету). Цей об’єкт розташований у самісінькій парковій зоні, яка прилягає до міської Алеї Дружби. Ми уже піднімали це питання на сторінках нашої газети у минулих номерах. Тепер же настав час накреслити вам ймовірний розвиток подій, до яких спричинила бездіяльність міських чиновників.

Отже, ті, хто не уявляє собі, що таке будівельний магазин, повинні знати, що це не лише певне приміщення, в якому зберігаються і продаються будівельні матеріали. Будівельний магазин включає в себе стоянку, адже цегла, цемент, фарба чи щось інше – це не продукти, які можна покласти у пакет і занести додому. Щоби весь цей асортимент товарів забрати з магазину, потрібна стоянка для автомобілів. Очевидно, що такими будуть вантажівки та «буси». Тож, як ви думаєте, де ця стоянка буде? Уявіть парк, який прилягає до колишнього кінотеатру: чи можете ви віднайти там місце, яке могло б бути автостоянкою? Ні. Але його віднайшли! Частина парку, яка знаходиться між колишнім кінотеатром і великою новобудовою на території будинку школяра, виріжуть і, таким чином, організують стоянку. До слова, за площею це територія хорошої земельної ділянки для будівництва приватного будинку.

Якщо ви собі уявили місце для стоянки, то уявіть, яким чином до цієї стоянки, до магазину будуть заїздити? Словом, потрібна дорога, якої у парковій зоні, окрім алеї, звісно нема. Провулок, який тягнеться від вулиці Грушевського до алеї біля кінотеатру, звісно завузький. Там заледве легковий автомобіль влізається. А тут ще слід врахувати і той факт, що ним постійно рухаються діти – учні місцевої першої школи. То де ж бути під’їзній дорозі до будсервісцентру із стоянкою? Очевидно, що алея також для таких справ завузька. Хоча, не виключено, що лавочки з неї гарненько приберуться і алея буде вже не алеєю, а звичайно дорогою. Або інший варіант. Паркові дерева вздовж алеї від вулиці Ярослава Мудрого (під вікнами міськради)  до магазину виріжуть і таким чином вирішать проблему сполучення. В будь-якому випадку, дорогі равчани, зовсім скоро ви почуєте, якщо ще не почули, звуки бензопил, які милозвучно вирізатимуть наш парк, який, схоже, таки мало вирізали.

Шкільний стадіон, початкова школа, центр міста і… будівельний магазин із вантажівками та з повними причепами цегли. Ось яке поєднання зовсім скоро ви побачите у нашому місті. Тому, шановні громадяни, задумайтесь: «Може досить такого життя?»

 

Громадська ініціатива

«Нове місто»

 

Категорія: Актуально | Додав: Admin (19.01.2010)
Переглядів: 430 | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]