Головна » Статті » На початку

Медсанбатові кошти підуть на "потреби міста"

У минулому номері газети «Прикордоння» ми опублікували статтю під назвою «Медсанбатова гойдалка закінчилась?», де, за неофіційними даними, навели інформацію щодо продажу медсанбату та розглянули варіанти використання цього приміщення новим власником.

У цьому номері нам нарешті вдалося опублікувати офіційні дані щодо продажу колишнього медсанбату і взяти коментар щодо цього у міського голови А.Сопрун.

 

- Першого разу, коли продавався медсанбат, після аукціону ми очікували на те, що гроші будуть перераховані на рахунок міської ради. До того часу медсанбат увесь час знаходився на балансі міської ради, тобто не був проданий.

Після того, як кошти від продажу не надійшли, ми подали у суд і розірвали з підприємцем договір. Тобто, ніякого продажу не відбулося.

Тоді, ми провели нову оцінку медсанбату і на сесії міської ради затвердили її. Сума, яка була затверджена, становила  776 тис. 809 грн.

- Як новий власник буде використовувати приміщення?

- Наскільки мені відомо, його плани щодо використання медсанбату збігаються із планами попереднього підприємця, який планував використовувати приміщення як офісні.

- Коли новий власник планує розпочати відновлювальні роботи?

- Сума, яку потрібно вкласти, щоб відновити приміщення, насправді, дуже велика. Але, в цілому, воно збереглося доволі непогано. Тому, враховуючи теперішній економічний стан в країні, я не можу напевне сказати, коли розпочнуться роботи.

- Як будуть використані кошти від продажу медсанбату?

- Кошти будуть використані на вирішення потреб міста. До переліку об’єктів на фінансування капіталовкладень, які буде здійснено в 2009 році за рахунок коштів бюджету розвитку, входить реконструкція двох дитячих дошкільних навчальних закладів, що знаходяться по вул. Драгоманова, 2 та Вокзальній, 18. На ці роботи буде виділено 70 та 248,8 тис. грн. відповідно. 20 тис. грн. буде виділено на реконструкцію мережі електропостачання житлових будинків по вул. Залізної Дивізії з впровадженням енергозберігаючих технологій. Також 220 тис. грн. буде виділено на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції очисних споруд. На виготовлення робочого проекту «Реконструкція полігону ТПВ (твердих побутових відходів – авт.)» передбачено 25 тис. грн. Реконструкція водопровідної системи із встановленням бактерицидної установки знезараження води типу ЕТ-45 по вул. Залізної Дивізії передбачає виділення коштів у сумі 178 тис. грн. Ще одним пунктом, на який піде виділення коштів у сумі 100 тис. грн., – це поновлення статутного фонду для КП «Рава-Руське б/у (будинкоуправління – авт.) №2».

 

Отже, за словами міського голови Рави-Руської А.Спорун, таким чином будуть використані кошти від продажу приміщення колишнього медсанбату. Звісно, ми, редакція газети «Прикордоння», у наступних номерах будемо намагатися висвітлювати перебіг освоєння цих коштів. Важко сказати, які проблеми у місті потребують першочергового вирішення, в тому числі і «медсанбатових» коштів.  Звернемо лише увагу на стан наших доріг, медицини, для якої таки нічого не  (Початок. Закінчення на 3 ст.) (Закінчення. Початок на 2 ст.) дісталося від грошей МЕДсанбату, а також на цілу низку інших болючих проблем, з якими ми, равчани, маємо змогу стикатися віч-на-віч кожного дня.

 

Ми попросили прокоментувати ситуацію із продажем приміщення колишнього медсанбату експерта одного з львівських ріелтерських агентств, який добре володіє ситуацією, що склалася на ринку нерухомості Рави-Руської: «Насамперед, мене дивує вибір моменту продажу, - говорить пан Володимир, - адже зараз ціни на нерухомість практично досягли свого дна і з наступного року очікується їх зростання. Але навіть за теперішніх умов ціна у 776 тис. грн. за величезний чотириповерховий будинок у центрі міста, з чималою земельною ділянкою та капітальними підсобними приміщенням виглядає значно заниженою. Врахувавши, що за сьогоднішнім курсом 776 тис. грн. це приблизно 95 тис. доларів, то такою і є сьогоднішня ринкова вартість у Раві невеликого особняка, площею 120-130 кв.м. А зроблена така оцінка з умислом чи через непрофесіоналізм – мені невідомо».

Від себе нагадаємо, що два роки тому це приміщення вже було продане за ціною, що майже вдвічі перевищує нинішню. А як могло статися, що покупцем став не відповідальний інвестор, а невідомий київський авантюрист, через що місто втратило сотні тисяч гривень, для нас і досі залишається загадкою.

 

Категорія: На початку | Додав: Admin (12.12.2009)
Переглядів: 756 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]