Головна » Статті » На початку

Міську площу хотіли перетворити у… автостоянку!

До нашої редакції звернулася одна із мешканок Рави-Руської із проханням з’ясувати, чи відповідає дійсності той факт, що міську площу Вічеву, яка знаходиться в центрі міста, буде перетворено на автостоянку.

Як виявилося, інформація, яка спочатку базувалася на чутках, виявилася правдивою. Щоправда рішення про виділення частини території площі Вічевої під зупинку чи автостоянку депутати міської ради, на щастя, не прийняли.

Ініціатором виступила місцева компанія, яка займається міжміськими пасажирськими перевезеннями. Її представники обумовлювали свою пропозицію тим, що у центрі міста для пасажирів немає відповідної зупинки, а кращого місця, аніж єдина площа, на якій має право збиратися громада міста, в центрі годі знайти. В свою чергу автоперевізник зобов’язувався б, у разі задоволення його прохання, упорядкувати решту прилеглої території. Зі сумного досвіду равчани знають, що жодного разу власники торговельних магазинів, які розташовуються у міських парках, не займалися впорядкуванням прилеглих територій, тому і зараз не важко здогадатися у що могла б перетворитися єдина площа.

«Депутати міської ради відхилили цей проект майже одностайно, - говорить депутат Теодор Корінь. – Ми пропонували автоперевізнику можливість для зупинки обрати залізничний вокзал, звідки колись і відправлялися автобуси і де існують на сьогодні найкращі умови для зупинок маршруток. Однак перевізник відкинув цю пропозицію».

Також нам стало відомо, що найбільше намагався «просунути» цей проект із виділенням частини території площі Вічевої один із депутатів, який займається земельними справами. Дякувати Богу, що нашим депутат бодай цього разу хватило розуму і вони заблокували прийняття цього проекту. Інакше, місто позбавилося єдиного місця, де громада могла б відстоювати свої позиції.

 

Категорія: На початку | Додав: Admin (11.10.2009)
Переглядів: 438 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]