Головна » Статті » Актуально

Парку Есперанто дадуть друге життя!

Нещодавно у місті почалися роботи з відновлення парку «Есперанто», який прилягає до Рава-Руського Народного дому. Ініціатором упорядкування цієї паркової зони виступив міський осередок Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Роботи розпочалися близько двох тижнів тому. Зараз триває прибирання парку, очищення його від сміття та листя. «Ми вже підготували основу на лавки. Також плануємо встановити смітники, огородження, освітлення, - розповідає голова осередку Микола Зінько. – Також хочемо відновити дитячі гойдалки. Вже навезли піску, який буде використано для облаштування дитячої пісочниці».

Роботи планують завершити до кінця цього року. Ініціатори дуже сподіваються на допомогу равчан, які могли б допомогти в облаштуванні парку. «Ми хочемо, щоб цей парк повернув свої колишні традиції. Хочемо, щоб тут спокійно могли відпочити батьки з дітьми. До речі, саме дітей на прилеглих вулицях мешкає дуже багато, а відповідних умов для їхнього дозвілля – немає», - зазначив Микола Зінько.

Нагадаємо, парк «Есперанто» було відкрито у середині 80-х років минулого століття при головуванні Р.І.Новгородської та за участю члена виконкому Г.М.Урсуляка. В останні роки парк знаходився у занедбаному стані і не був доглянутий.

 

Категорія: Актуально | Додав: Admin (12.12.2009)
Переглядів: 449 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]