Головна » Статті » Події

Депутатські зустрічі — крок до вирішення спільних проблем

Керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», за ініціативи депутата Жовківської районної ради В. Долішного і за участю міського голови м. Рави-Руської А. Сопрун, депутатів Рава-Руської міської ради М. Гнідця, Є. Танчина, В. Казимировича, начальника б/у №2 В. Шандри відбулися зустрічі з трудовими колективами спиртзаводу, шпалопросочувального заводу, ЗОШ №1, школи-інтернату, гімназії, ліцею, музичної школи, дитячих садочків.

Під час обговорення поточних господарських спав з’ясовувались питання, які вимагали вирішення. Наприклад, під час зустрічі з трудовим колективом Рава-Руського спиртзаводу (директором є п. С. Ціолоковськи) обговорювалось питання стану автодороги по вул. 22-го Січня. На сьогоднішній день на її ремонт, стараннями Рава-Руської міської ради, Жовківської РДА, дирекції спиртзаводу було виділено і освоєно 182 тис. грн. Сюди увійшли 32 тис. грн. з міського бюджету і 150 тис. грн. – субвенція обласного бюджету.

Під час зустрічі з педагогічним колективом Рава-Руського професійно-технічного ліцею було звернено увагу на незадовільний стан автодороги Рава-Руська – Потелич (в межах Рави-Руської, вул. 1-го Листопада), яка на даний момент є в незадовільному стані і знаходиться на обслуговуванні Яворівської дорожньо-експлуатаційної дільниці (ДЕД). Мною скеровано відповідного листа на ім'я голови Жовківської районної ради В. Яцури з проханням згадану ділянку автодороги передати на обслуговування Жовківській ДЕД. Відповідно, такого ж листа, від імені Жовківської районної ради, скеровано керівництву Львівського автодору. Мотивацією такого звернення є те, що Рава-Руська належить до Жовківського району і відстань до Жовківської ДЕД є коротшою. Хоч, в цілому, все залежить від фінансування.

На сьогодні з трудовим колективом дитячого садочку № 3 обговорювалось питання трьохфазної лінії колишнього військового містечка та дорожнього знаку, пішохідного знаку по вул. Львівській. Зі слів міського голови А. Сопрун, на підведення електролінії до будинків містечка на сьогодні освоєно 519 тис. 550 грн. Сюди увійшли витрати на документацію, прокладення кабелю та встановлення лічильників. Для того, щоб лінію здати в експлуатацію ще потрібно близько 500 тис. грн. (детальніше читайте в газеті «Прикордоння» за березень 2010 р. у публікації «Хто винен у тому, що військове містечко ледь не замерзнуло?»).

Щодо пішохідного переходу, то в усній формі головним інженером Жовківської ДЕД п. Л. Боровиком мене було запевнено, що такий знак найближчим часом буде встановленою

Під час зустрічі з педагогічним колективом Рава-Руської ЗОШ №1 присутні торкнулися питання художнього рівня дискотек, які проводяться в Народному домі міста. З метою покращення справи в плані роботи Жовківського районного відділу культури (начальник С. Кунинець), передбачені навчальні семінари з дискжокеями  і керівниками закладів культури за участю методистів обласного центру народної творчості.

Зустрічі пройшли конструктивно. Звичайно ж, якихось кардинальних питань в розумінні вже і зараз вони не вирішили. Та, принаймні, депутат прийшов до своїх виборців.

 

Василь Долішний

 

Категорія: Події | Додав: Admin (21.07.2010)
Переглядів: 333 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]