Головна » Статті » Події

Великі мрії досягаються шляхом малих перемог

У зимову пору стадіони вкриті снігом. Однак це не означає, що спортивне життя завмирає. Гамір лунає у спортивному залі Рава-Руського професійно-технічного ліцею. Улюбленим видом спорту, футболом, займаємося увесь рік! Це не тільки тренування, ігри, але й спілкування з однолітками міста, оскільки до нашої команди входять хлопці зі школи-інтернату, ЗОШ №1 та №2.

Який може бути футбол без тренера, який весь час спостерігає за грою та дає настанови? Таким у нас є Вагіф Надирович Агабеков. Завдяки йому про улюблену гру ми знаємо дуже багато і стараємося бути найкращими. Як результат наших зусиль – три перемоги у різноманітних турнірах.

Організатором міжнародних турнірів є вчитель фізкультури Юрій Романович Горечий. Дякуючи йому, ми побували у м. Томашів-Любельський, Хрубешів (Польща), де стали найкращими.

Нещодавно Жовківська РДА зробила справжній подарунок до свята св. Миколая – організувала турнір з міні-футболу, який відбувся у Жовкві. Наша команда, до якої входять хлопці 1998 р. н., - Пинів Тарас, Рудкевич Віталій, Зінько Гриша, Дуркалевич Микола, Пелипець Юра та Рикмас Мар’ян, - стала переможницею турніру.

Кожен з нашої команди, мабуть, мріє стати футболістом. І тому наша кожна маленька перемога дає нам надію, що в майбутньому хтось з нас стане відомим футболістом. А зараз ми займаємося улюбленим видом спорту і сподіваємось, що попереду ще багато перемог!

 

Віталій Рудкевич,

 гравець команди

 

Категорія: Події | Додав: Admin (03.04.2010)
Переглядів: 401 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]