Головна » Статті » Події

Ворота на міський цвинтар будуть реставрувати

Черговою ініціативою порадував Рава-Руський осередок ВО «Свобода». На цей раз представники цієї організації вирішили взятися за відновлення центральних вхідних воріт на міський цвинтар.

«На відновлення воріт необхідно 3500 грн., - говорить голова осередку Микола Зінько. – Ворота потрібно вирівняти, відчистити і потім помалювати. Тому необхідно буде закупити трохи матеріалів». Він також зазначив, що завдяки небайдужим равчанам вдалося назбирати 2833 грн. «Дякуюмо всім, хто долучився! Приємно, що громада міста не байдужа до подібних ініціатив», - з усмішкою зазначив пан Микола.

Заслуговує на похвалу і той факт, що, як і в попередні рази, усі роботи міський осередок «Свободи» буде виконувати власними силами. «У нас в партії, зокрема в осередку, є люди, які вміють виконувати подібні роботи. Звісно, ми надіємось і були б раді, якби хтось із равчан щось порадив чи долучився б безпосередньо до роботи».

Нагадаємо, що за останні півроку з ініціативи «свободівців» у місті було впорядковано могилу Українських Січових Стрільців, відновлено парк «Есперанто», висунуто пропозицію у міській раді щодо встановлення нового діючого годинника на міській ратуші. Щодо останнього, то, за словами Миколи Зінька, депутати підтримали ініціативу і погодилися виділити з міського бюджету частину від необхідної суми. Однак до конкретних дій поки що ніхто не може вдатися, оскільки очікують прийняття бюджету на 2010 рік.

 

Категорія: Події | Додав: Admin (21.07.2010)
Переглядів: 282 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]