Головна » Статті » На початку

Разом - до змін!

2010-й рік обіцяє бути доволі цікавим. В першу чергу цікавим політично. Але тим самим від нього залежить і те, який курс чекає на нашу державу у найближчі роки.

Президентські вибори хоча вже і відбулися, але не можемо остаточно сказати, що закінчилися. Які б несподіванки не піднесли українцям їхні політики, не можемо втрачати здорового глузду та холодного розуму. Потрібно розсудливо оцінювати ситуацію навколо приходу нової влади і робити власні висновки. І щоб це відбувалося найбільш об’єктивно, в першу чергу для самих громадян, чільне місце у формуванні їхньої думки відіграють засоби масової інформації, які повинні подавати лише правдиву інформацію.

Для равчан час об’єктивних роздумів ще попереду. Місцеві вибори у травні цього року повинні бути чи не найвирішальнішими для Рави періоду незалежності. Саме на них жителі міста мають дати новий курс розвитку міста.

Ми, редакція газети «Прикордоння», розуміємо усю відповідальність перед равчанами щодо інформаційного процесу. Тому запевняємо Вас, що будемо тим виданням, тією опорою, тим стержнем, на який можна опиратися і якому можна довіряти. Зміни – ось яка головна мета була при створенні «Прикордоння». Тому ми докладемо всіх зусиль аби Ви, дорогі виборці, зробили правильний та усвідомлений вибір!

Газета у 2010-му і надалі виходитиме раз на місяць. Прикро, але через ряд обставин, пов’язаних, в першу чергу, із «молодістю» газети, перший номер у новому році довелося відкласти на місяць. Однак ми будемо намагатися виходити вчасно і подавати своєчасну інформацію.

Опитування, яке проводиться на сайті http://misto-rava.at.ua, показує, що равчани прагнуть новин, насамперед,  про рідне місто. Оскільки періодичність нашого видання наразі не дозволяє виходити частіше ніж раз на місяць, ми намагатимемося подавати найважливішу інформацію. Закликаємо Вас, дорогі читачі, допомогти нам у цьому і повідомляти про цікаві новини, надсилаючи їх на електронну скриньку prykordonnya@meta.ua або misto-rava@ukr.net. Найближчим часом ми плануємо відкрити також абонентську скриньку, на яку можна буде надсилати листи поштою.

Ми віримо, що разом зможемо змінити наше місто! Дякуємо, що Ви з нами!

 

Категорія: На початку | Додав: Admin (03.04.2010)
Переглядів: 630 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]