Головна » Статті » Актуально

У дітей відібрали землю для майбутньої школи!

Кілька тижнів тому у районній газеті «Відродження» з’явилось оголошення такого змісту: «Рава-Руська міська рада відводить земельну ділянку орієнтовною площею 0,42 га для облаштування групи садибної індивідуальної житлової забудови по вул. Драгоманова». У зв’язку з цим, міських посадовців, які лобіювали і ухвалювали дане рішення, ми попросили відповісти громаді міста на низку запитань:

1. Чи існують у світовій практиці містобудування аналоги подібним рішенням?

2. Хто став власником земельних ділянок у центрі міста з надзвичайно високою земельною вартістю?

3. Скільки коштів отримав міський бюджет від відчуження 0,42 га громадської землі?

4. Чи враховані інтереси сумлінних землекористувачів, які відповідно до чинного законодавства, мають першочергове право на приватизацію ділянок якими користуються?

Однак найголовнішим є мабуть наступне: згідно генерального плану розвитку міста, саме тут повинна бути збудована нова школа (!).

Ще кілька подібний рішень наших горе-депутатів і вільної землі в місті не залишиться абсолютно ні для чого. І тоді, щоб побудувати школу чи дитячий садок землю треба буде викуповувати у тих, кому її з такою щедрістю роздає нинішня влада.

Але навіщо думати про майбутні покоління, якщо вже зараз можна безкарно розікрасти міську землю і забезпечити собі безбідну старість? Дивує інше: чому з цим миряться ті, кого обкрадають?

 

Степан Холодний

 

Категорія: Актуально | Додав: Admin (11.09.2010)
Переглядів: 370 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]