Головна » Файли » Архів номерів газети "Прикордоння" (Рава-Руська) » 2010 рік

Березень 2010 року, №2 (7)
[ Викачати з сервера (1.45 Mb) ] 10.07.2011, 17:34
"Хто винен у тому, що військове містечко ледь не замерзнуло?" - проблема навколо опалювання так званих ДОСів цієї зими набула гучного розголосу. До Вашої уваги пропонуємо статтю, у якій вміщено інтерв'ю з головою міськради Рави-Руської та позиції представників ВАТ "Львівобленерго" та жителів самого військового містечка щодо ситуації, яка скалалася навкоголо "другого Алчевська", як називають військове містечко ЗМІ.

"Рава-Руська схоже таки відзначатиме свій ювілей!" - згідно Розпорядження КМУ, у Раві має відбутися широкомасштабна підготовка і відзначення 555-ї річниці міста.

"Чи так повинні дбати громадяни про своє місто?" - про людську мораль, культуру та дбання про рідне місто.

"Міську площу використовують як стоянку для автомобілів та зупинок маршруток!" - місце "всіх равчан", завдяки бездіяльності влади, перетворилося на чортзна-що.

"Духовна деградація як наслідок споживацького характеру" - про духовність та моральний аспект людини в умовах сучасного життя.

"Рава-Руська та "Галицькі перехрестя" - про плани та проблеми щодо проведення мистецького фестивалю у місті у 2010 році.

"Мета музичної освіти розвивати не лише музиканта, а й громадянина" - розмова з директором Рава-Руської дитячої музичної школи Валерієм Самбульським.

Традиційна рубрика "Куточок равчанина" та "Посміхнімося".
Категорія: 2010 рік | Додав: Admin
Переглядів: 464 | Завантажень: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]