Головна » Статті » Актуально

Без них ми були б нікими...

Вона була для нас не лише вчителькою. Щось материнського світилось в її глибоких спокійних очах. Вона вміла бути доброю, вимогливою і терплячою водночас. Вона першою відкрила перед нами двері в Країну знань, розбудила в серцях світло мрій і думок, навчила нас думати, бути чесними, сміливо йти назустріч труднощам. Від її уроків починалася наша любов до України, гордість за свій народ.

Щороку, в першу неділю жовтня, згідно Указу Президента від 11 вересня 1994 року, в нашій країні відзначається День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителя. Це свято нашого народу.

У кожної людини, ким би вона не була, є учитель. Великі вчені й визначні мислителі, перш ніж стати вченими, також були учнями своїх учителів. Ніхто, ніколи і ніде не ставав сам по собі лікарем, вченим, мудрецем, художником, послом і т.д. Ось тому ми повинні бути вдячними своїм учителям – першоджерелу всіх наших досягнень та успіхів. Бо коли б не вчитель, який брав кожного з нас за руку й вів, переборюючи нашу лякливість, невіру у власні сили, а часом упертість і лінощі, вперед до знань, ніхто б не став тим, ким є. Борг наш перед учителем величезний і шкода, що ми починаємо це розуміти не під час навчання в школі, а в пору змужніння.

Щасливий той, хто вчасно висловить нехай строгому, вимогливому, але по-батьківськи чуйному вчителеві свою найщирішу вдячність. Тож, з нагоди Дня вчителя прийміть дорогі педагоги, наставники, вихователі, найчисельніша професія нашої Рави-Руської, найщиріші вітання і побажання за те, що Ви, як мудрий скульптор, підбирали щонайцінніший матеріал і ліпили щільну натуру, як досвідчений майстер, підбирали найдефіцитніші деталі і поєднували в досконалий апарат, як закоханий у свою справу садівник, прищеплювали на колючому кущі шипшини рідкісний сорт троянди. Ви просто всесильні! Низький Вам уклін.

 

P.S. Було б непогано, якби у наступні роки у місті започаткувалася нова традиція – батьківська громада, влада організовували і проводили загальноміське свято за участю багаточисельної армії вихователів, вчителів та викладачів, яке відбувалося за часів головування у місті попереднього мера.

 

Категорія: Актуально | Додав: Admin (04.11.2009)
Переглядів: 467 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]