Головна » Статті » Актуально

Чи так повинні дбати громадяни про своє місто?

 

Схоже не у всіх наших громадян є розуміння того, наскільки важливим є підтримувати у чистоті своє місто. Мало того, що і комунальне підприємство, і наша газета на своїх сторінках публікувала заклик дбати про чистоту свого міста, і в інтерв’ю газеті відомі равчани говорили про те, що «чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», деякі із равчан, мабуть, не розуміють або не хочуть розуміти, що вулиці міста, а  особливо його центр – це не сміттєзвалище!

На фото ви бачите, яке «вдале» місце вибрали мешканці будинку, що по вул. Львівській, 19, та інших будинків для того, щоб виносити сміття. Очевидно, їм байдуже, що у суботу ввечері та у неділю сміття не вивозять. Це ж саме стосується і святкових днів. І дивним може здатися те, що коли за ніч бродячі собаки пороздирають винесене людьми сміття, то ці ж люди наступного ранку минатимуть його, йдучи на роботу. Приємно, чи не так?

А от інші люди, випадкові перехожі, для яких не важко помітити купу сміття за два метри від тротуару, обуреним голосом повторюють  «Оце так свин…ство!»

Тому, шановні громадяни, мешканці будинку №19 по вул. Львівській, а також всіх інших, наполегливо просимо Вас не виносити сміття майже на вуличні тротуари, тим паче у центрі міста! Якщо Вам невідомі дні руху сміттєзбиральних машин, то у наступному номері ми їх опублікуємо. Якщо ж у Вас немає відповідного місця для виносу сміття, то Вам варто звернутися із вимогою до комунального підприємства встановити поруч біля Вашого будинку сміттєбаки.

У свою ж чергу, редакція обіцяє у наступних номерах газети публікувати фото та називати адреси будинків, біля яких знаходяться подібні купи сміття.

Не займайтеся тим, чим хочеться назвати і чим називають Ваші вчинки інші люди! Будьте культурними та вихованими! Поважайте працю тих, хто намагається зробити місто чистим! Пам’ятайте, що про людей судять з того, як вони підтримують чистоту у своєму домі! 

Редакція газети

 

 

 

Категорія: Актуально | Додав: Admin (19.06.2010)
Переглядів: 485 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]