Головна » Статті » Інше

Чи так повинні дбати громадяни про своє місто? - 2У попередньому номері ми започаткували нову рубрику, яку назвали «Чи так повинні дбати громадяни про своє місто?», у якій обіцяли публікувати фото із вулиць міста, де його мешканці найбільше смітять і не дотримуються чистоти.

Як це не прикро, але до наших закликів не виставляти сміття біля самісінького тротуару та ще й у дні, коли сміттєзбиральна машина не здійснює вивіз сміття, мешканці будинку по вул.  Львівській, 19 не дослухались. Нахабним чином біля цього будинку були виставлені поліетиленові пакети зі сміттям у передвеликодню суботу, коли равчани йшли до церкви святити Паски. Тут, як то кажуть, або совісті нема, або вона десь глибоко захована. Натомість ми не збираємось відступати і, якщо потрібно, будемо публікувати звернення і фото сміття біля цього будинку і надалі у наступних номерах.

У цьому ж номері ми опублікували фото зі сміттям на тротуарі, яке знаходиться неподалік Малого ринку міста. Нами декілька разів було помічено, як хтось регулярно залишає великі купи сміття на тротуарі, яке собаки розтягують у різні боки і яке створює чималі клопоти равчанам, які щодня ходять за покупками на ринок.

Сподіваємось, що люди, які залишають сміття на цьому місті, зрозуміють, що воно там бути не повинне і будуть виносити його у відповідне місце. А ми, у свою чергу, у наступних номерах і надалі будемо публікувати фото з вулиць нашого міста, де люди залишають найбільше сміття. Пам'ятайте: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

 

Категорія: Інше | Додав: Admin (21.07.2010)
Переглядів: 440 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]