Головна » Статті » На початку

ГІ "Нове місто"

Після публікації у попередньому номері газети «Прикордоння» звернення під заголовком «Зупинимо земельний дерибан!», жителі міста просять проінформувати, хто прийняв рішення про виділення земельних ділянок у парку біля каплички, що знаходиться у центрі міста, та кому вони виділені.

Відповідно до чинного законодавства, виділення земельних ділянок у межах міста відноситься до компетенції міської ради і такі рішення приймаються на сесії більшістю голосів депутатів. Попереднє рішення ухвалює земельна комісія (у Раві-Руській її головою є п. М.Вовк), а рішення сесії підписується міським головою (п. А.Сопрун).

Щодо прізвищ нових власників цих земельних ділянок, то вони нам відомі, але ми надіємось, що ці двоє панів щиро розкаються і добровільно повернуть «прихватиховані» ділянки громаді міста. В іншому випадку, скасування даного рішення і повернення цих ділянок місту в судовому порядку повинно стати справою честі нового міського голови та нового складу міської ради.

Також чимало людей цікавляться, чи можна повернути ті ділянки, якими вони користувалися і які в них відібрали «ненажерливі» депутати.  Нагадуємо, що відповідно до чинного «Земельного кодексу», ті громадяни, які відкрито користуються земельною ділянкою понад 15 років, мають першочергове (!) право на її приватизацію. Тому, усім тим, кому відмовили у приватизації таких ділянок чи свавільно їх відібрали, радимо звертатися судовими позовами до міської ради. Надіємось, що після травневих виборів новообрані депутати та міський голова і в цьому питанні будуть на вашій стороні. Однак це залежить тільки від вашого усвідомленого вибору. Думайте!

 

Громадська ініціатива «Нове місто»

 

Категорія: На початку | Додав: Admin (12.12.2009)
Переглядів: 545 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]