Головна » Статті » Обличчя

Ласкаво просимо у королівство зачісок!

 Окрім найголовніших людських потреб, сну, їжі, повітря існують також й інші потреби, які є у людини. До них вона вдається не так часто, як до найголовніших, але вони є важливими складовими елементами людської діяльності. Такими є потреба вдягнутися, з’їздити на відпочинок  та ін. Також до цієї категорії так званих «другорядних найголовніших людських потреб» можна віднести і догляд за волоссям. Цей елемент потреб людини диктується, перш за все, мотивами з точки зору дотримання гігієни у поєднанні виглядати стильно і привабливо.

Найпершою приватною перукарнею, яка відкрилася у Раві-Руській, стала перукарня, яка відома равчанам під назвою «Берізка». Однак так вона почала називатися зовсім нещодавно. Найперше перукарню асоціюють з її головною управляючою пані Галею Лелик.

«У квітні наша перукарня святкувала вже свій одинадцятий день народження», - говорить з ностальгією і водночас з приємною усмішкою пані Галя.

«За ці одинадцять років перукарня суттєво змінилася. Якщо у перші роки свого існування вона розташовувалась у невеличкій кімнатці, у якій одночасно могли працювати лише троє перукарів, то тепер перукарня виросла у двохповерхову споруду, у якій працює восьмеро дівчат-перукарів, а також одна манікюрниця, - з гордістю говорить пані Лелик. – У нашому активі також участь у різних конкурсах, подяки та грамоти з яких можна побачити у нашій перукарні». 

Варто також додати і те, що окрім перукарні, яка розташувалась на другому поверсі, на першому поверсі працює кафе. «Особливістю нашого кафе є те, що воно єдине у центрі міста, яке працює цілодобово», - зауважила Галина Іванівна. «Ми розуміємо, що статус нашого міста зобов’язує, щоб хоча б якийсь заклад громадського харчування працював цілодобово. Тому у нашому кафе «Берізка» відвідувачі у будь-який час мають змогу скоштувати смачні та свіжі страви, до яких можуть обрати широкий асортимент напоїв. Водночас ми серйозно ставимося до того, щоб у нашому закладі не курили».

За час свого існування перукарня «Берізка» здобула собі славу закладу, який надає якісні перукарські послуги. Її працівники практично ніколи не сидять без роботи, а послугами перукарні користуються люди різного віку та соціального становища. Однак, як відомо, який господар – така і хата. У нашому випадку мова йде про господиню. 

«Щоби досягти успіху потрібно знати і любити те, що робиш. В іншому випадку заслужити хороших відгуків про себе і свою роботу буде дуже важко», - ділиться досвідом Галина Лелик. «Проте не менш важливе місце в успішній роботі полягає і те, з ким, з яким колективом працюєш. Потрібно, щоб не лише перукар, а й будь-який інший спеціаліст постійно проходив курси підвищення кваліфікації. Тоді і робота не здаватиметься нудною, і власна майстерність вдосконалюється.

 Мені пощастило, що у нас в перукарні працюють чарівні дівчата, які не лише добре виконують свою роботу, про що, зрештою, і говорять наші клієнти, а й є цікавими і приємними у спілкуванні. Ми доволі часто спілкуємося одне з одною, говоримо як на професійні, так і на особисті теми. Важливо, щоб керівник з підлеглими знаходили спільну мову. А робота буде проходити цікавіше та веселіше і між працівниками буде довіра».

Зручність у розташуванні перукарні, яка знаходиться по вул. Львівській у центрі міста, професійність перукарів та багаторічний досвід роботи з клієнтами дає право «Берізці» називатися одним із найкращих перукарських салонів Рави-Руської, а її управительку, Галину Лелик, відповідальним та дбайливим керівником.

Тарас Левко

 

Категорія: Обличчя | Додав: Admin (21.07.2010)
Переглядів: 1967 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]