Головна » Статті » Події

Мерів у Раві вчили як "розкручувати" своє місто


16 липня у нашому місті відбулася важлива подія, результати якої можуть позитивно вплинути на розвиток як Рави-Руської, так й інших малих міст Заходу України.

У приміщенні готелю «Старий банку» відомим українським політологом Олегом Соскіним, під патронатом посольств Словаччини, Польщі, Чехії та Угорщини, було організовано міжнародний семінар-тренінг «Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів європейського союзу: досвід країн Вишеградської групи для України».

На семінарі були присутні представники малих українських міст, серед були міські та сільські голови Винаградова, Бродів, Брюхович, Немирова, Жовкви, Великих Мостів та ін. Серед іноземних гостей присутніми були бурмістр та віце-бурмістр міста Любашів (Польща), а також заступник директора Канцелярії Президента міста Люблін, директор маркетингу Уряду міста Люблін, які ділилися з українськими колегами досвідом так званого «просування» бренду свого міста, проведенням різноманітних акцій, які допомагають привабити гостей та туристів до свого міста, сформувати його імідж на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Експертами на семінарі виступили екс-начальник управління міжнародного співробітництва Львівської ОДА О. Музичук, керівник відділу маркетингу Інститут трансформації суспільства Н. Матвійчук та президент Українського фонду «Громадська думка» В. Подгорнов.

У ході семінару зі вступним словом виступила міський голова Рави-Руської Алла Сопрун та депутат Жовківської районної ради Василь Долішний, які звернули увагу на проблеми та перспективи розвитку міста у рамках брендингу.

Протягом трьохгодинного семінару та годинного тренінгу їхніми учасниками було обговорено шляхи створення бренду для кожного з міста, а також зазначено, що те місто, яке найпершим в Україні почне серйозно займатися своїм іміджем, у майбутньому матиме значні переваги у розвитку серед інших міст. Однак це реалізувати буде неможливим, якщо не буде змінене законодавство, де місцеві бюджети фактично не мають ніяких привілеїв від отриманих на місці прибутків.

Як зазначив пан Соскін, Раву-Руську було обрано не випадково, оскільки і умови, і географічне розташування міста є вдалими для проведення подібних заходів. Також він висловив думку, що результати семінару, а також роздана література дозволить міським та сільським головам зробити їхні населені пункти відомішими в Україні та поза її межами.

 

Категорія: Події | Додав: Admin (06.11.2010)
Переглядів: 512 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]