Головна » Статті » Події

На стан міської площі обласні ЗМІ звернули увагу. Є результати

 

Обласні ЗМІ нарешті звернули увагу на стан єдиної міської площі Рави – Вічевої. Щоправда, увагу преси площа привернули не стільки, скільки пам’ятник, якій на ній розташовується. Пам’ятником виявився напівзруйнований пам’ятник визволителям від фашизму, оскільки обеліск, який колись був другою його частиною, із встановленням Незалежності було зруйновано.

Зокрема, публікацію під назвою «На Львівщині пам’ятник визволителям бовваніє у лопухах, а вічний вогонь перетворили на попільничку» разом із двома фото розмістила на своєму сайті Західна інформаційна корпорація: http://zik.com.ua/ua/news/2010/04/30/227055.

«Площа, на якій стоїть цей пам’ятник, – невпорядкована, а вулиця повз неї, яка служить дорогою державного значення Рава-Руська–Яворів, вщент розбита – там майже метрові вирви» - йдеться у публікації.

Стаття виявилась як ніколи актуальною, оскільки опублікована була напередодні 65-х роковин завершення Другої світової війни, 30 квітня. Реакція, очевидно, місцевих ветеранів була миттєвою: територію навколо пам’ятника прибрали, напис, кому присвячується пам’ятник, оновили, а на місці зруйновано вічного вогню встановили… вазу! Що не кажіть, але кращого «завуальовування» розбитого пам’ятника годі й придумати. Натомість міська площа і надалі залишалась «у лопухах». От якби така реакція була на всі опубліковані в ЗМІ проблемні матеріали, тоді, дорогі читачі, ми з вами жили б мало не в ідеальному місті…

 

Захар Негода

 

Категорія: Події | Додав: Admin (11.09.2010)
Переглядів: 436 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]