Головна » Статті » Події

Обласний архів презентував виставку, присвячену 555-річчю Рави-Руської!

У рамках відзначення 555-ї річниці з дня заснування міста Рава-Руська в Державному обласному архів Львівської області, що знаходить по вул. Підвальній, 13, відбулася виставка, присвячена цій події.

Відкриття виставки відбулося 13 травня і на декількох стендах було розміщено архівні матеріали, які стосуються міста періоду XVII XX ст. Зокрема, відвідувачі могли побачити світлини ХХ століття, на яких зображені колишній кінотеатр «Дружба», школа-інтернат, спиртовий завод. До показу було представлено також ескізи пам’ятника Січовим Стрільцям, який встановлено на міському цвинтарі.

Цікавий матеріал становлять також документи, які стосуються існування Рава-Руського району.

Серед документів ХІХ ст. було виставлено інвентарний опис майна церкви м. Рава-Руська за 1856 – 1899 рр., звіт про діяльність товариства ім. М. Качковського у місті, а також ціла низка інших документів, які стосуються історії міста.

З документами, які були представлені на виставці, а також з тими, які не увійшли до експозиції, ви можете ознайомитися на офіційному сайті Державного комітету архівів України за адресою http://www.archives.gov.ua/.

 

Категорія: Події | Додав: Admin (11.09.2010)
Переглядів: 437 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]