Головна » Статті » Події

Вперше за 4 роки депутат Верховної Ради побував у Раві-Руській


Як повідомляє Західна інформаційна корпорація, з посиланням на депутата Жовківської районної ради п. Ігоря Максиміва, 10 червня, в Жовківському районі Львівської області перебував народний депутат України Павло Жебрівський. Він є головою підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Метою візиту було, зокрема, питання про занепад Рава-Руської.

Як відзначив п. Максимів, під час дискусії у Рава-Руській, народний депутат погодився з думкою депутатів міськради про те, що центральна влада і Державний бюджет України мають передбачати спеціальні видатки для розвитку прикордонних територій України. Зокрема, мова йшла про те, що польські прикордонні території й населені пункти виглядають добре, а при в’їзді в Україну можна спостерігати протилежне.

«Равчани також нарікали, що на митницях збираються величезні кошти до Державного бюджету України, а прикордонні місцеві громади, ради від того мають тільки проблеми – техногенне і екологічне навантаження від інтенсивного руху транспорту, зношуються дороги, тріскають будівлі, багато сміття біля кордону. Бракує грошей на освітлення доріг, впорядкування тротуарів, фасадів будинків. Павло Жебрівський обіцяв в проекті Держбюджету України на 2011 р. передбачити відповідні цільові видатки і пов’язати їх з витратами на підготовку проведення в Україні «Євро-2012», – розповів Ігор Максимів.

Також П. Жебрівський зустрівся з представниками трудового колективу Рава-Руського міського будинку школяра, можливими від партії кандидатами в депутати до районних та міських рад.

Варто відзначити, що Павло Жебрівський – це перший народний депутат України, який за останні 4 роки знайшов час відвідати прикордонну Рава-Руську та вислухати людей.

За матеріалами ЗІК, сайту партії «Українська платформа»

 

Категорія: Події | Додав: Admin (11.09.2010)
Переглядів: 619 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]