Головна » Статті » На початку

Рава-Руська схоже таки відзначатиме свій ювілей!
Згідно Розпорядження Кабінету міністрів України від 3 лютого 2010 року № 175-р «Про підготовку та відзначення у 2010 році 555-річчя заснування м. Рави-Руської  Львівської області» у нашому місті буде вжито всіх необхідних заходів щодо проведення цього свята на пристойному рівні. Так, згідно Розпорядження, у якому вказується, що пропозицію внесла агенція регіонального розвитку «Жовківщина – європейський дім», повинен бути утворений Організаційний комітет з підготовки та проведення відзначення 555-ї річниці м. Рава-Руська. До його складу повинні увійти міністр регіонального розвитку та будівництва, який і повинен очолити комітет, голова Львівської ОДА, директор агенції регіонального розвитку «Жовківщина – європейський дім», міністр культури і туризму, секретар Рава-Руської міськради (за згодою), міністр економіки, голова Жовківської ОДА, міністр з питань ЖКГ та голова Львівської облради (за згодою). Цікавим залишається і орієнтовний план заходів, згідно якого повинен бути здійснений ремонт та реставрація зовнішнього фасаду Рава-Руської міськради, капітальний ремонт вулиць Володимира Великого, Грушевського та Могильницького, ремонт дахів будинків по вул. Залізної Дивізії, реконструкція очисних споруд, реконструкція об’єктів зовнішнього освітлення вулиць, ремонт приміщення Народного дому «Просвіта». 
До речі, неймовірним для здійснення у «орієнтовному плані» виглядає пункт «Газифікація міста». Цікаво, чи відбуватиметься вона так само, як і в попередні роки і чи наблизиться газова труба до міста хоча б на метр? Більш реальними для здійснення залишаються решта пунктів «орієнтовного плану», в яких передбачається виготовлення презентаційних буклетів, конверта та поштової марки, а також виготовлення та введення в обіг ювілейної монети. А ще передбачено ремонт дитсадків «Вишенька» та «Берізка» та побудова дитячого майданчика по вул. Драгоманова і реконструкція стадіону «Локомотив».
Варто відзначити, що бюджету у Розпорядженні не передбачено. Зокрема цікавим залишається такий пункт: «центральним    органам    виконавчої   влади, Львівській облдержадміністрації разом з Рава-Руською  міськрадою  забезпечити виконання  затвердженого  цим  розпорядженням  орієнтовного  плану заходів у межах відповідних бюджетних  призначень  та  за  рахунок інших джерел». Незрозумілим виглядає у словосполучення «за рахунок інших джерел». В умовах непростої фінансової, економічної та політичної ситуації в Україні, цікаво буде дізнатися, які ж «інші джерела» дозволять нашим чиновникам забезпечити виконання орієнтовного плану. Щодо нього, то він також викликає пересторогу. Як-не-як, але ніхто не знає, наскільки «орієнтовний» план в кінцевому результаті відповідатиме «реальному». І чи вдасться нещодавно створеній «агенції», якою керують доволі знайомі обличчя, справитися з тими шістнадцятьма пунктами, передбачених у плані підготовки та відзначення ювілею міста.

Про подальші успіхи у підготовці до святкування ми розповідатимемо у наступних номерах газети «Прикордоння».

 

 

Категорія: На початку | Додав: Admin (19.06.2010)
Переглядів: 396 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]