Головна » Статті » Перша сторінка

Від редакції (№2)
В спекотні дні липня вийшов перший номер газети «Прикордоння», який викликав резонанс у нашому місті. У той час, як рядові мешканці міста, в основному, схвально сприйняли публікації про дерибан міської землі, проблеми в сфері спорті, культури та благоустрою міста представники влади заговорили про замовний характер наших публікацій.
Ми справді пишемо на замовлення. Але замовниками виступають не колишні чи майбутні кандидати на посаду міського голови, а міська громада, якій набридло жити в ТАКОМУ місті і бути простими статистами при вирішенні проблем, які їх безпосередньо стосуються. 
Ми, а точніше жителі міста, так і не дочекалися від земельної комісії міської ради відповідей на поставлені запитання щодо виділення земельних ділянок для депутатів та їхніх родин, а також кількості коштів, які надійшли до міського бюджету від відчуження землі. Знаючи ринкову вартість сотки землі, жителі Рави-Руської могли б самі порівняти втрати та здобутки міста.
Маємо надію, що на наступних зборах громадян керівник земельної комісії буде звітувати не про вкручені лампочки на своїй вулиці, а про питання, які в першу чергу хвилюють усе місто. Редакція ж, у свою чергу, обіцяє повернутися до піднятих питань уже на сторінках наступних номерів «Прикордоння».
Стаття «Крах рава-руського спорту?» також не залишилась без уваги представників влади. Звертаємось до керівника КП «Рава – спорт для всіх»: згаданий турнір із настільного тенісу, проведений вашим підприємством у 2008 р., був єдиним, про який було повідомлено громаду міста шляхом оголошення. Якщо для вас матеріальні затрати на друк хоча б 5 оголошень на принтері є занадто великими, то яким чином у Раві буде спорт для всіх, який проповідує назва вашого підприємства? Редакція готова вам допомогти і на сторінках газети інформувати населення щодо проведення спортивних заходів у місті.
Говорячи про організаційні питання, то для початку ми намагатимемося видавати «Прикордоння» раз у місяць в першій його половині. Враховуючи це, новини, які відбулися, допустимо, у першій половині попереднього місяця, ми друкувати не будемо, адже вони втратять свою актуальність. Тому, головна ставка буде і далі на аналітику. Матеріали до редакції ви можете відправити на електронну скриньку prykordonnya@meta.ua
Детальніше про вихід чергового номера та публікації із попередніх ви зможете знайти на нашій сторінці в Інтернеті http://misto-rava.at.ua


Категорія: Перша сторінка | Додав: Admin (20.09.2009)
Переглядів: 485 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]