Головна » Статті » На початку

Від редакції (3)

Перш за все у вступі до цього номера ми, редакція «Прикордоння», хочемо вибачитися перед нашими читачами за те, що №3 (3) газети вийшов не у вересні, як спочатку планувалося, а у жовтні. Пов’язано це з багатьма факторами, перш за все технічними. Також нам не вдалося до кінця зробити цей номер різноплановим. Так як наша газета нова, потрібен певний час, щоб її функціонування та діяльність нормалізувалися і увійшли в звичний ритм. Надіємось на ваше розуміння і обіцяємо докласти максимум зусиль, щоб газета виходила щомісячно та була цікавою.

Також повідомляємо вам, що нашу газету можна придбати на Малому ринку міста Рави-Руської  у торговців пресою. Щодо інших точок продажу, то, в силу наших можливостей, ми старатимемося збільшувати їх кількість.

У цьому номері його значну частину ми присвятили візиту колишнього  Голови ВР України, народного депутата Арсенія Яценюка на Жовківщину. Погодьтеся, чиновники подібного рангу не часто відвідують наш район, а тому від сьогоднішнього номера про подібні візити ми будемо інформувати на сторінках нашої газети. Задля об’єктивної точки зору з наступного номера ми будемо намагатися повідомляти і про перебіг передвиборчої кампанія до виборів Президента України. Тому просимо сприймати вас подібні публікації на сторінках «Прикордоння» не як рекламного, а як інформаційного характеру.

 

Категорія: На початку | Додав: Admin (04.11.2009)
Переглядів: 539 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]