Головна » Статті » Інше

Все починається з малого...

Лічені дні залишилися до початку нового навчального року. В душі кожного педагога, учнів, батьків – це свято. І це природно, бо якими б не були попередні роки – щедрі на успіхи творчі здобутки, на радість, на невдачі – ми все ж бажаємо і собі, і учням, і батькам більшого, значимішого і тільки кращого, але завжди пам’ятаємо, аналізуємо те, що було зроблено рік, два, три тому. Хоч найзаповітніша мрія директора Рава-Руської першої школи Грицишин І.Я. – побудова нової школи – наразі не здійснилася, але стала вона набагато привабливішою, і не тільки ззовні. Віддано і відповідально Ірина Ярославівна виконує ту місію, яка на неї покладена, бо ж сама, як і значна частина вчителів, є випускницею цієї школи і половину свого життя провела в ній.

Успіхи школа хоча б за два попередні навчальні роки є показовими і втішними як для учнів, так і для вчителів, батьків. Пригадаймо, яких високих результатів досягли наші учні під час зовнішнього незалежного оцінювання знань, під час різного роду конкурсів, олімпіад не тільки районного, але і обласного і республіканського рівнів. Всі випускники продовжують навчання, більшість у вищих навчальних закладах. І що хто б і як не говорив, але фундамент і рівень знань учнів закладається і дається саме в тій школі, в якій вони навчаються. Там, де про їх якість, а значить і авторитет школи, дбають як директор, її заступники, так і вчителі, батьки – результат буде.

Примножуються і збагачуються знання учнів і під час проведення виховних заходів. Як не згадати загальноміський вечір-реквієм, присвячений Голодомору 1932-33 рр., який підготовили учні за сценарієм, режисурою і постановкою Кулієвич М.В. і який повторно був проведений на прохання для учнів всіх шкіл міста, ліцею та представників районного відділу освіти. Присутні були настільки пройняті побаченим на сцені, що і без підсилювачів можна було почути кожне слово, а в багатьох появлялись на очах сльози. В залі панувала надзвичайна тишина. На естетичному рівні і успішно була поставлена п’єса «Лісова пісня» за однойменним твором Лесі Українки учням 10 класу. Урочисто і святково була відзначена 195-та річниця з дня народження Т.Шевченка. За словами очевидців, кожний виступ, перехід від одного дійства до іншого був глибоко змістовним, продуманим. Дуже добре, що до проведення виступів залучилися учні різних вікових груп. Здібностями і талантами своїх учнів, фаховістю вчителів школа може пишатися і похвально, що вони помічені, що надається простір для їх вдосконалення, для розвитку. І саме так спрямована робота педагогічного та учнівського колективів школи на всіх рівнях її діяльності.

Тож успіхів у новому навчальному році учням, вчителям та батькам!

 

Категорія: Інше | Додав: Admin (11.10.2009)
Переглядів: 1403 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]