Головна » Статті » Актуально

Втрачене літо

Наприкінці лютого мені доводилося писати про повну безпорадність комунальних служб міста перед зимовою погодою і про катастрофічні наслідки, які буде мати для міських доріг їх неочищення від снігу. Реальність виявилася ще жахливішою ніж ті невтішні прогнози.

Сьогодні – середина літа, а більшість вулиць міста залишаться непридатними для їзди… В особливо критичному стані вулиця 1-го листопада, яка пролягає в самісінькому центрі міста. Величезні вибоїни тут об’їхати практично неможливо і нікому до цього жаху немає жодного діла. Міська влада киває на дорожню службу, мовляв, це її відповідальність, дорожня служба – на міську владу. А страждають автовласники, які після проїзду по таких «дорогах» змушені викидати чималі кошти на ремонт своїх автомобілів. Можливо, водіям варто звертатися до міської влади з судовими позовами про відшкодування матеріальних збитків і тоді наші дороги бодай якось почнуть ремонтувати?

Літо загострило ще одну болючу проблему міста, особливо його центральної частини, яка пов’язана з відсутністю громадських туалетів. Адже сотні відвідувачів закладів громадського харчування, пасажири маршруток, гості міста вимушені справляти свої фізіологічні потреби в навколишніх кущах, за деревами чи під стінами першого-ліпшого будинку. У спекотні дні фекальні випари змішуються із «запахами» браги і центр міста огортає нестерпний сморід.

Мій знайомий, який об’їздив чимало екзотичних країн, сказав, що нічого подібного не зустрічав навіть у робітничих квартирах Шанхаю.

Тим часом чергове літо може вкотре перекреслити хороший відпочинок тим рачанам, які віддають перевагу відпочинку в рідному місті, прогулюючись по равських вуличках, парках, лісі…

Виводити місто з катастрофічного стану змушена буде вже нова влада. 31 жовтня – ймовірна дата місцевих виборів. Закінчується п’ятирічка ганьби і безвідповідальності. І дуже важливо знову не помилитися. Нинішніх земельних торгашів повинні замінити люди, для яких Рава – це Батьківщина, а не територія для заробляння грошенят.

 

Сергій Максимів

 

Категорія: Актуально | Додав: Admin (11.09.2010)
Переглядів: 513 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]