Головна » Статті » На початку

Зупинемо земельний дерибан!

Незважаючи на обурення людей, місцеві депутати продовжують займатися системним земельним дерибаном. Щедрі обіцянки, які давали мешканцям міста напередодні виборів 2006 року, давно забуті. Ніхто навіть не думав виконувати передвиборчі програми. Вони були викинуті у смітник на наступний день після виборів. Та й ще через безглуздий виборчий закон громадяни були, фактично, позбавлені можливості вибору, адже голосували не за конкретних людей, яких добре знають, а за партійні виборчі списки. 

Мало хто цікавився, ким ці списки були «нафаршировані». Навряд чи знайдеться сьогодні в місті бодай одна людина, котра пам’ятає, хто був, скажімо, першим номером у списку «Нашої України», другим у неіснуючій партії «Відродження», чи шостим у БЮТ. А в результаті, як любив говорити відомий політик, - «Маємо те, що маємо». А маємо ми сьогодні ситуацію, при якій у жителів міста забирають  земельні ділянки, якими вони користуються десятки років, і, відповідно до земельного кодексу, мають першочергове право на їх приватизацію. Ці ділянки, як правило, передаються «потрібним» людям чи «грошовим мішкам», при чому у більшості випадків людей не ставлять до відома і вони навіть не підозрюють, що їхня ділянка вже в оренді, а то й кілька разів перепродана. Саме така доля спіткала чималі земельні ділянки, що розташовані по вулицях Володимира Великого, Стефаника, Двірцевій, Лісній тощо. Новітнім способом розкрадання міської землі стала її передача для так званого «садівництва». Даремно, що ви не побачите у місті квітучих садів. Весь фокус в тому, що після року перебування в оренді такі землі можуть бути приватизовані, а значить – перепродані.

Не так давно міські депутати прийняли безпрецедентне за своїм цинізмом та зухвалістю рішення щодо виділення земельних ділянок біля каплички приватним власникам. Показово, що саме ці люди мають безпосереднє відношення до знищення скверу у центрі міста.

Громадська ініціатива заявляє про свій рішучий протест проти даного рішення і вимагає його скасування. Ми закликаємо громадян міста об’єднуватися і протистояти незаконним і аморальним рішення місцевої влади, які нехтують  їхніми правами. Разом – переможемо! Разом – зробимо наше місто дійсно нашим!

 

Ініціативна група щодо створення ГО “Нове місто” 

Категорія: На початку | Додав: Admin (04.11.2009)
Переглядів: 629 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]