Головна » 2009 » Січень » 29 » Ось такі от пироги... Не зі сиром
15:39
Ось такі от пироги... Не зі сиром

Рава-Руська вчора була в центрі уваги багатьох провідних телеканалів України. Цього разу "прославитися" однойменному митному посту допомогли "друзі" зі Жовківського РЕМ. Причиною вони назвали заборгованість за електроенергію у сумі 56,9 тис грн.
Як наслідок, паралізувалася робота і утворилися великі черги. Водії не могли перетнути кордон впродовж цілого дня. Але вже сьогодні енергопостачання було відновлено у повному режимі і робота усіх підрозділів ведеть у звичайному графіку, - повідомляє ЗІК.

Від себе хочемо зробити таку собі репліку: ну як можна так ганьбитися? По-перше, всі прекрасно розуміють, що дана сума боргу для структури, яка дає 25% надходжень до держбюджету не є проблемою. І вирішувати таке питання має не керівництво посту, а Львівської митниці, якій він підпорядковується після реорганізації.
По-друге, поганої репутації в очах польських колегів додає той факт, що нещодавна реконструкція митного посту "Рава-Руська" на суму 10 млн. євро, і яка збільшила пропускну спроможність вдвічі, просто таки вже не давала морального права ось так підставлятися".
Ну, і по-третє, день простою коштував державі значних втрат, які не вартували того, аби сталася ось така ситуаці.

Категорія: Митниця | Переглядів: 847 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]