Головна » 2009 » Червень » 23 » Угоду про малий прикордонний рух між Польщею та Україною погоджено остаточно
00:34
Угоду про малий прикордонний рух між Польщею та Україною погоджено остаточно
"Відбувся остаточний обмін нотами між польською та українською сторонами щодо угоди про малий прикордонний рух. У липні вона вступить у дію, і мешканці прикордонної зони зможуть подавати документи на отримання пластикової картки", - повідомив 22 червня у коментарі ZAXID.NET начальник управління міжнародного співробітництва ЛОДА Лев Захарчишин.

З Української сторони у зоні дії угоди проживає близько 800 тис. осіб в 1107 населених пунктах. Зона малого прикордонного руху становить 30 км+. "Якщо адміністративна одиниця починається в межах зони малого прикордонного руху, то населений пункт потрапляє у неї повністю. Вартість пластикової картки для українців і поляків становить 20 євро. Мешканці прикордонної зони в Польщі отримуватимуть не пластикову картку, а візову наліпку у паспорті. Картку перший раз видаватимуть на два роки, другий - на п’ять. Щоб отримати картку, необхідно заповнити анкету, придбати страховку, мати документ, що особа проживає у зоні дії угоди не менше трьох років", - розповів посадовець.

Він також розповів, що пластикову картку мешканця прикордонної зони видаватимуть у Генеральних консульствах Польщі у Львові та Луцьку: "Крім того, у нас є попередні домовленості з польською стороною про те, що працівники консульства виїжджатимуть до населених пунктів для прийому документів на отримання посвідки".

Категорія: Митниця | Переглядів: 936 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]