Головна » 2013 » Жовтень » 10 » Юні рава-руські футболісти виграли чемпіонат Львівської області з футболу!
10:04
Юні рава-руські футболісти виграли чемпіонат Львівської області з футболу!

Дуже успішним, цікавим і насиченим представницькими змаганнями видався сезон для дитячої команди ФК «Рава» (Рава-Руська) вікової групи гравців 2002-го року народження.
Як відомо, на груповому етапі чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Львівщини сезону 2012-го – 2013-го років підопічні тренера Віталія Пономарьова впевнено посіли перше місце у своїй групі, показавши при цьому добротний, змістовний футбол і здобувши багато яскравих результативних перемог над сильними суперниками. Нещодавно вихованці ФК «Рава» зіграли вирішальний матч чемпіонату з переможцем іншої групи – потужною та добре укомплектованою львівською командою «Покрова».
Варто зазначити, що цього разу юні равчани діяли на футбольному полі вже під орудою нового наставника – Івана Шуги, який виступав за такі команди як: "Скала" Стрий, "Газовик" Комарно, "Зірка" Кіровоград, "Зоря" Луганськ, "Сталь" Алчевськ, "Іллічівець" Маріуполь, "Закарпаття" Ужгород. І вони підтвердили свій високий клас, перемогли з рахунком 4:0 і стали чемпіонами.
До речі, дитяча команда з Рави-Руської не обмежилася звитягами в Україні, адже виборола також головні нагороди традиційного міжнародного турніру Fragaria Cup, що пройшов у словацькому місті Прешові. У цих престижних змаганнях вихованці Віталія Пономарьова були найсильнішими серед 44 команд із 12 країн.
Не так давно розпочався новий чемпіонат ДЮФЛ Львівщини. І знову команда футбольного клубу «Рава» перебуває у статусі одноосібного лідера групи, здобувши дві поспіль звитяги на старті змагань. Тож варто побажати подальших спортивних здобутків юним футболістам ФК «Рава», їх батькам, тренеру, керівництву клубу і всім добродіям, які сприяють належній підготовці та переможним виступам цієї перспективної команди.