Головна » 2014 » Лютий » 7 » Кому в термін до 1 травня не потрібно декларувати доходи
12:12
Кому в термін до 1 травня не потрібно декларувати доходи

Державна податкова інспекція у Жовківському районі нагадує, що з 1 січня по 30 квітня 2014 року включно триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року.
Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:
– від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого доходу;
– від двох і більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих такими податковими агентами, не перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.
Тобто, якщо сума доходу протягом минулого року не перевищила 128760 гривень;
– від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок з доходів фізичних осіб;
– у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку, або податок сплачено до нотаріального оформлення об’єктів спадщини.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 21-079 або в Центрі обслуговування платників податків за адресою: м. Жовква , вул Св. Трійці ,10
Переглядів: 487 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]