Головна » 2013 » Вересень » 16 » Мер Рави-Руської судиться зі "Свободою"
10:06
Мер Рави-Руської судиться зі "Свободою"

Міський голова Рави-Руської Ірина Верещук подала до суду на Жовківську районну організацію ВО «Свобода». 
Про це повідомляє прес-служба Рава-Руської міськради.
Мер звинувачує політичну силу у поширенні недостовірної інформації на офіційному веб-сайті ВО «Свобода» від 6 вересня 2013 р. Майже уся стаття, на думку мера міста, є набором перекручених, недостовірних, образливих тверджень та заяв щодо неї, які спотворюють дійсний розвиток подій.
У ній, зокрема, йдеться, що «свободівці» начебто викрили махінації Ірини Верещук та її родича, - заступника голови земельної комісії, довкола роздачі земельних ділянок у Раві-Руській.
Також представники ВО «Свобода» заявили, що міський голова Рави-Руської змушувала депутатів голосувати за незаконне рішення, а саме за надання 139 ділянок пакетом, а самим людям не видавали рішення на руки про їх отримання.
Міський голова Рави-Руської вважає цю та іншу подану інформацію недостовірною, такою, що не підтверджена жодними документами чи фактами, а її розповсюдження спрямоване на свідоме заплямування честі та гідності Ірини Верещук.
Мер Рави-Руської просить суд зобов’язати Жовківську РО ВО «Свобода» спростувати поширену недостовірну інформацію щодо неї, а також вилучити таку інформацію з офіційного веб-сайту ВО «Свобода».
Крім того, Ірина Верещук звернулася до прокуратури Жовківського району з приводу перевірки факту масового розповсюдження провокаційних листівок проти неї у Раві-Руській. Вона просить встановити осіб, причетних до їх поширення. Мер висловила думку, що у цьому могли бути задіяні представники ВО «Свобода».
Категорія: Місто | Переглядів: 597 | Додав: Admin | Теги: Ірина Верещук, ВО Свобода | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]