Головна » 2014 » Лютий » 14 » Мешканці Рави-Руської подякували полякам за підтримку мітингувальників
17:15
Мешканці Рави-Руської подякували полякам за підтримку мітингувальників

У Раві-Руській, за кілька сотень метрів від пункту пропуску «Рава-Руська – Гребенне», мешканці міста встановили білборд з вдячністю полякам за підтримку українців під час масових протестів, які зараз відбуваються в Україні.
На білборді зображено потиски двох рук у кольорах державних прапорів України та Польщі – жовто-блакитному та біло-червоному. Поруч напис: «Dziękujęmy. Ten jest naszym bratem, ktory nie pozostawia nas w walce o przyszłość!!!», що в перекладі з польської означає «Дякуємо. Той є нашим братом, хто не залишив нас у боротьбі за майбутнє!!!».
- За останні три місяці українці неодноразово бачили та відчувати підтримку поляків. Це коли вулиці польських міст прикрашали жовто-блакитними прапорами, і відеоролики з піснею на підтримку України в один час показували на центральних польських телеканалах, і підтримка у друкованих ЗМІ, і підсвічення найвищої будівлі Польщі – Палацу культури і науки у Варшаві жовто-блакитними кольорами тощо, - зазначила міський голова Рави-Руської Ірина Верещук, яка ініціювала встановлення білборда. – Тому ми, равчани, від імені більшості українців вирішили висловити невелику подяку нашим сусідам.
Ірина Верещук зазначила, що географічне положення Рави-Руської якнайкраще підходить для висловлення подібної подяки.
- Наше місто розташоване за 4 км від кордону з Польщею, Європейським Союзом. Ми тісно співпрацюємо з польськими колегами. Тому місце встановлення білборда, біля українсько-польського митного пункту пропуску, на наш погляд, підходила якнайкраще, - додала міський голова.
Додамо, 5 лютого у Раві-Руській встановили інший білобрд – на підтримку мітингувальника-козака Михайла Гаврилюка, над яким знущалися працівники «Беркуту» під час сутичок між іншими мітингувальниками та силовиками у Києві на вулиці Грушевського.

Категорія: Місто | Переглядів: 1328 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]