Головна » 2013 » Квітень » 4 » Рава-Руська виграла грант Європейського Союзу
18:36
Рава-Руська виграла грант Європейського Союзу

Рава-Руська міська рада виграла грант Європейського Союзу на відкриття музею скам’янілих дерев.
Про це сьогодні, 4 квітня, Варіантам розповіла міський голова Рава-Руської Ірина Верещук.
Вона зазначила, що у 2011 році Рава-Руська міська рада в межах проекту Польща-Білорусь-Україна щодо розвитку територій представила проект на тему "Камінний парк на Розточчі" і сьогодні дізналися про перемогу в конкурсі. 
"У нас, в Раві-Руській, на базі нашого приміщення, яке ми вже підготували, буде відкрито музей скам’янілих дерев, де буде інтермедійна зала, де будуть показувати фільми про скам’янілі дерева. Дерева такого типу - віком 10-15 млн. грн. існуютю тільки в нас, на Розточчі та ще в американському штаті Флорида", - сказала Верещук.
За її словами, українська сторона повинна виділити для цього проекту 50 тис. євро, решту профінансує Європейський Союз, а Польща буде бенефеціантом - ведучим проекту. Вона додала, що такий самий музей буде збудовано і по той бік кордону - на польському боці.
"Ми не беремо участі у великих проектах, тому що вони передбачають десятивідсоткове співфінансування. А у нас фонд має 1 мільойн гривень на цілий рік. Тому ми змушені брати участь у маленьких, так званих парасолькових проектах", - сказала Верещук.

Варінти.net
Категорія: Місто | Переглядів: 596 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]