Головна » 2011 » Вересень » 2 » Рава-Руська знову може перемогти у екологічному конкурсі
09:54
Рава-Руська знову може перемогти у екологічному конкурсі

У 2011 році Львівська обласна рада започаткувала щорічний обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт».Про це 30 серпня ЗІКу повідомив відділ інформації та зв’язків з громадськістю Львівської облради.

Метою конкурсу є активізація роботи сільських, селищних, міських рад з поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля в населених пунктах області.

Конкурс проводився за чотирма категоріями населених пунктів:

І категорія – міста обласного значення, окрім м. Львова;

ІI категорія – міста районного значення;

ІІІ категорія – селища;

ІV категорія – села.

Загалом у конкурсі взяли участь 20 населених пунктів із 14 районів області.

23 серпня відбувся попередній розгляд заявок. Після перевірки на предмет відповідності до умов конкурсу, у першій категорії не виявилося жодної заявки, яка б відповідала умовам конкурсу, у другій категорії до конкурсу допущено 8 учасників, у третій – 2 учасники, і у четвертій категорії – 9 учасників.

29 серпня пройшов другий етап конкурсу. Міські, селищні та сільські голови представили свої населені пункти і комісія визначила кращі населені пункти, які і стали претендентами на здобуття перемоги в обласному конкурсі «Екологічно чистий населений пункт».

Серед кращих: у другій категорії – Буська, Бродівська, Радехівська, Рава-Руська, Сколівська міські ради, в третій категорії – Нижанковицька та Олеська селищні ради, в четвертій – Бунівська, Верхньо-Лужецька, Гірська, Гончарівська, Смериківська, Сокільницька сільські ради.

Протягом двох тижнів робоча група здійснить виїзди та огляне території місцевих рад-претендентів. Після цього будуть оголошені результати конкурсу та нагороджені переможці.

Місцевим радам, населені пункти яких займуть призові місця в Конкурсі, буде вручено дипломи Львівської облради I, II та III ступенів, а також з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища буде виділено кошти на реалізацію та вирішення локальних екологічних проблем.

У першій та другій категоріях населених пунктів: за перше місце – 90 тис. грн; за друге місце – 70 тис. грн; за третє місце – 60 тис. грн; у третій та четвертій категоріях населених пунктів: за перше місце – 50 тис. грн; за друге місце – 30 тис. грн; за третє місце – 20 тис. грн.

Категорія: Місто | Переглядів: 584 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]