Головна » 2010 » Травень » 18 » Рава-Руські спирт- і маслозаводи зобов’язали забезпечити повне очищення виробничих стоків
12:48
Рава-Руські спирт- і маслозаводи зобов’язали забезпечити повне очищення виробничих стоків
Депутати Жовківської районної ради зобов’язали керівників Рава-Руських спиртзаводу та маслозаводу забезпечити повну очистку виробничих і побутових стоків, щоб не недопустити забруднення навколишнього середовища та вирішити питання утилізації відходів виробництва. Про це повідомив сьогодні, 14 травня, власкор ЗІКу.

Також жовківський районний депутатський корпус вирішив зобов’язати РДА спільно з виконкомами сільських, селищних, міських рад району розробити й затвердити екологічні програми та схеми санітарного очищення населених пунктів, які б забезпечили контроль за додержанням вимог екологічної безпеки підприємствами й організаціями. А також – забезпечити організацію збору, переробки, утилізації й захоронення відходів. Для цього необхідно відвести земельні ділянки та облаштувати місцеві сміттєзвалища. Забезпечити безперебійну та ефективну роботу очисних споруд. Провести інвентаризацію джерел водопостачання та розробити проекти зон санітарної охорони.


ZIK

Категорія: Місто | Переглядів: 618 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]