Головна » 2013 » Жовтень » 17 » Школярі з Горлівки побували у Раві-Руській
15:24
Школярі з Горлівки побували у Раві-Руській

У рамках підписаної угоди про співпрацю між Горлівською міською радою та Львівською облдержадміністрацією школярі з міста Горлівка (Донецька область) відвідали прикордонне місто Раву-Руську.
12 школярів зі школи №53 м. Горлівки ознайомилися з культурою, традицією, архітектурою, історією Рави-Руської. Під час свого перебування вони зустрілися з міським головою Іриною Верещук. Спілкуючись з мерою, учні з Горлівки розповіли про своє місто, школу, улюблені заняття, а також поділилися враженнями про Львівщину загалом і Раву-Руську зокрема.
У свою чергу міський голова розповіла горлівчанам про Раву-Руську і про досягнення місцевих школярів у навчанні, спорті, музиці. 
- Незважаючи на місце проживання, матеріальне становище, наполеглива праця дозволяє досягти успіхів у житті, - зазначила Ірина Верещук. – Люди, в тому числі і діти, і на сході, і на заході України є однаковими, адже і там, і тут всі хочуть жити добре. Тому, не дивлячись на різноманітні життєві випробування, нам варто триматися разом. І ця співпраця, коли діти з Донеччини приїздять на Львівщину і навпаки, покликана створити міцний дружній зв’язок між нашими регіонами. Нам потрібно спільно виховати нове покоління громадян, які не будуть мислити стереотипами, а працювати на розбудову нашої держави.
Юні горлівчани під час гостювання у Раві-Руській побували на прикордонній заставі ім. Ф. Моріна, де оглянули музей, техніку та ознайомилися з принципом роботи охоронців кордону на межі з Європейським Союзом.
За підтримки міського голови Рави-Руської у приміщенні місцевого професійного ліцею учні з Горлівки разом з рава-руськими школярами переглянули виставу «О восьмій вечора на ковчезі» Ульриха Губа у постановці Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва.
Додамо, що співпраця між Равою-Руською та Горлівкою розпочалася у червні цього року, коли школярі з Львівщини відвідали Донеччину. Цього разу Рава-Руська приймала гостей з Донбасу.

Категорія: Місто | Переглядів: 608 | Додав: Admin | Теги: школа №2, учні, Горлівка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]