Головна » 2012 » Серпень » 19 » У Жовківському окрузі балотуватимуться аж три Козаки
14:49
У Жовківському окрузі балотуватимуться аж три Козаки

Три кандидати на прізвище Козак зареєструвались у виборчому окрузі №122 на Львівщині, повідомляє львівське представництво Громадянської мережі ОПОРА.
В останні дні реєстрації документи до ЦВК подали 2 самовисуванці з однаковим прізвищем – Козак. Таким чином, загалом на окрузі зареєстровано трьох кандидатів з таким прізвищем – Ігоря Степановича, Тараса Ігоровича та Тараса Романовича. Останній з них наразі залишається найвідомішим серед мешканців Яворівського та Жовківського районів.
За спостереженнями представників мережі ОПОРА, Тарас Романович Козак розпочав агітацію ще задовго до офіційного старту виборчої кампанії, зокрема через роботу свого благодійного фонду «Добре серце». Тому, найімовірніше саме проти нього застосовано технологію реєстрації кандидатів-клонів.
На користь цієї гіпотези свідчить той факт, що жоден з інших самовисуванців ще не розпочав передвиборчої агітації у окрузі. Окрім цього, вони подали документи до ЦВК в останні дні, відведені для реєстрації кандидатів у народні депутати. Цікаво також, що через розміщення прізвищ кандидатів у бюлетені у алфавітному порядку, кандидати-клони зазначатимуться по списку вище свого однофамільця. Можна припустити, що ситуація розрахована в першу чергу на неуважного виборця або виборця з поганим зором і поява трьох Козаків у бюлетені розпорошить голоси виборців.
 Довідка про кандидатів:
1.       Козак Ігор Степанович - 1964 р.н., освіта середня спеціальна, охоронець у НВ ПП «Спаринг-Віст Центр», безпартійний, проживає в місті Львові. Згідно з поданою декларацією, дохід за минулий рік склав 27315 грн.
2.       Козак Тарас Ігорович - 1991 р.н., освіта базова вища, кредитний експерт у ЗГРУ ПАТ «ПриватБанк», безпартійний, проживає в місті Жовква Львівської області. Згідно з поданою декларацією, дохід за минулий рік склав 30000 грн. Цього року у травні досягнув 21-річного віку, що дозволило йому стати кандидатом у народні депутати (ст. 76 Конституції України).
3.       Козак Тарас Романович - 1972 р.н., освіта вища, голова правління у ПП «Прайвет Канселер», безпартійний, проживає в селі Сокільники Пустомитівського району Львівської області. Депутат Львівської обласної ради IV та VI скликань, колишній перший заступник голови Державної податкової адміністрації у Львівській області, екс-начальник Західної регіональної митниці. Згідно з поданою декларацією, дохід за минулий рік склав 1137220 грн

Львівський портал
Категорія: Місто | Переглядів: 671 | Додав: Admin | Теги: Вибори-2012 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]