Головна » 2014 » Січень » 22 » Через події у Києві в Раві відбулися збори громадян
20:39
Через події у Києві в Раві відбулися збори громадян

У зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні, зокрема події 22 січня у м. Києві на вулиці Грушевського, внаслідок яких загинуло щонайменше двох учасників масових протестів, міський голова Рави-Руської Ірина Верещук видала розпорядження, яким доручила посилити контроль з охорони громадського порядку.
Про це повідомляє прес-служба Рава-Руської міської ради.
- Раву-Руську як місто, що розташоване у надзвичайній близькості до державного кордону, яке щодня перетинають тисячі українців та іноземців, можуть використати у провокаційних цілях. Тому я розпорядилася посилити контроль з охорони громадського порядку на вулицях міста, яке здійснюватимуть члени громадського формування, аби не допустити ймовірних провокацій, безладів та заворушень, - пояснила міський голова. – Також з відповідним проханням я звернулася і до правоохоронців.
Ірина Верещук не виключає, що ситуацію у прикордонному місті найближчим часом можуть дестабілізувати. Саме тому міська рада обмежила перебування на вулицях міста неповнолітніх без супроводу дорослих з 22.00 год до 08.00 год. і зобов’язала директорів навчальних закладів Рави-Руської попередити батьків про персональну відповідальність за порушення цієї вимоги.
- Підлітків можуть використовувати для вчинення провокацій, заворушень. Крім того, вони ще не сформовані як особистості, мають запальний характер, «гарячі» голови і вони, можливо, не до кінця розуміють усю серйозність та складність ситуації, що склалася, - зазначила міський голова.
Окрім цього, Рава-Руська міська рада рекомендувала закладам, які здійснюють торгівельну діяльність на території міста,  не провадити її з 22.00 год до 8.00 год,  а також звернути увагу на обмеження продажу спиртних напоїв на період стабілізації  складної ситуації  у державі, - йдеться у повідомленні.

Категорія: Місто | Переглядів: 651 | Додав: Admin | Теги: Ірина Верещук, євромайдан, День Соборності | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]