Головна » 2014 » Січень » 09

Незважаючи на всі ті скандали, які відбувалися у стінах Рава-Руської міської ради в останні кілька місяців, її депутати були за півкроку від ще одного, пов’язаного із виділенням земельних ділянок. 
Востаннє обранці виділяли земельні ділянки людям у кварталі по вулиці Лісній ще 27 червня. Після цього був згаданий скандал із людьми з «переліку 139-ти», коли для прийняття рішення забракло голосів. Далі були скандали між міським головою та депутатами-«свободівцями», із обранням нового секретаря ради. Тож півроку процес із виділенням земельних ділянок простоював. Однак спроба його поновити знову ледь не зірвалася. 
Як нам стало відо ... Читати далі »
Категорія: газета "Прикордоння" | Переглядів: 468 | Дата: 09.01.2014 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Державна податкова інспекція у у Жовківському районі ГУ Міндоходів у Львівській області звертає увагу платників податків на те, що Міндоходів України наказом від 14.11.2013 № 681 затвердило порядок складання та подання запитів на отримання публічної інформації, що знаходиться у розпорядженні органів доходів і зборів. 
Відповідно до Порядку складання та подання запитів на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів доходів і зборів України, запитувач має право звернутися до органів доходів і зборів із запитом незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. 
Запит подається в усній чи письмовій формі, особисто або поштою, електронною поштою, а також факсом або телефоном. Письмовий запит подається в довільній формі. 
Відповідь на запит надається в обраний запитувачем спосіб протягом 5 робочих днів із дня отримання. Строк може бути продовжено до 20 робочих днів у ... Читати далі »
Переглядів: 428 | Дата: 09.01.2014 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)