Головна » 2009 » Грудень » 31 » Мешканці військового містечка у Рава-Руській стали заручниками безвідповідальності чиновників,– «Львівобленерго»
13:52
Мешканці військового містечка у Рава-Руській стали заручниками безвідповідальності чиновників,– «Львівобленерго»
З ініціативи Львівської ОДА вчора, 29 грудня, у Жовківському районі електромереж відбулась робоча нарада за участю представників Львівської ОДА, Жовківської РДА, мера міста Рава-Руська та представників ВАТ «Львівобленерго». На ній йшлося про проблеми теплопостачання мешканців військового містечка, яке знаходиться по вул.Залізної дивізії у місті Рава-Руська. Про це ЗІК повідомили у відділі корпоративних зв’язків ВАТ «Львівобленерго».

За результатами наради складено протокол, в якому вказані заходи щодо вирішення даної проблеми. Це – термінове звернення замовника до ВАТ «Львівобленерго» для продовження терміну дії технічних умов; виконання замовником всіх пунктів технічних умов для забезпечення надійного та якісного електропостачання.

Нагадаємо, мешканці військового містечка, яке знаходиться по вул.Залізної дивізії у місті Рава-Руська Жовківського району, залишились без тепла в зв’язку з ліквідацією котельні, яка забезпечувала теплопостачання. Щоб вирішити питання обігріву помешкань Рава-Руська міська рада звернулась до ВАТ «Львівобленерго», і ще в 2006 році отримала технічні умови для підключення електроопалення багатоквартирних будинків військового містечка встановленою потужністю 1877 кВт.

«Як соціально відповідальна компанія ВАТ «Львівобленерго» за власний рахунок виконало частину технічних умов: замінило силові трансформатори та провело часткову реконструкцію в двох трансформаторних підстанціях. Решта технічних умов Рава-Руською міськрадою (замовником) до цього часу не виконано. На сьогодні вищевказані технічні умови, видані в 2006 році, вже втратили свою чинність згідно з існуючим законодавством України.

Натомість в засобах масової інформації з’явилась недостовірна інформація щодо ситуації у військовому містечку в Раві-Руській, в якій безгосподарність і безвідповідальність чиновників гамагаються перекоасти на плечі інших», – йдеться у повідомленні відділу корпоративних зв’язків ВАТ «Львівобленерго».

ЗІК

Категорія: Місто | Переглядів: 740 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]