Головна » 2009 » Грудень » 24 » Реагування Львівської ОДА на те, що в Раві-Руській мерзне в помешканнях близько тисячі людей, – безвідповідальне, – Богдан Кук
10:44
Реагування Львівської ОДА на те, що в Раві-Руській мерзне в помешканнях близько тисячі людей, – безвідповідальне, – Богдан Кук


Богдан Кук пояснив журналістові, що до такого висновку його спонукала суха, м’яко кажучи, безпорадна відповідь на його запитання стосовно проблеми Рави-Руської під час останньої сесії Львівської облради заступника голови ЛОДА Тараса Федака: мовляв, відсутнє фінансування.

«Тому я змушений ініціювати заслуховування на сесії Львівської облради Євгена Бентковського – начальника управління ЖКГ ЛОДА, який, до слова, безпосередньо підпорядкований Тарасові Федакові», – наголосив в розмові з власкором ЗІКу Богдан Кук.

За його словами, він, і як депутат, і як людина, яка колись служила в Раві-Руській, цю проблему не замовчуватиме на кшталт окремих чиновників.

Довідка ЗІКу.

Нагадаємо, що 15 грудня сесія Жовківської райради (Львівська область) у відповідь на пропозицію депутатської групи «Самовряда Жовківщина» прийняла Звернення до голів Львівських ОДА та облради – Миколи Кметя й Мирослава Сеника, в якому поінформувала про критичну ситуацію в енергозабезпеченні будинків колишнього військового містечка, що в місті Раві-Руській, на вулиці Залізної дивізії. За словами уповноваженого представника депутатської групи «Самоврядна Жовківщина» Жовківської районної ради Ігоря Максиміва, також, звертаючись безпосередньо до депутатів обласної ради – керівників «Львівобленерго» Матвіїшина та Мельника, жовківські депутати наголосили, що ці особи несуть персональну відповідальність за ситуацію, що склалася в Раві-Руській.

У цьому Зверненні депутатського корпусу Жовківської райради стосовно критичної ситуації з енергозабезпеченням будинків колишнього військового містечка в місті Раві-Руській, зокрема, йдеться:

«На цей час склалася катастрофічна ситуація з енергозабезпеченням цілого мікрорайону військового містечка, на вул. Залізної дивізії в м. Раві-Руській. У випадку сильних морозів частина міста Рава-Руська може перетворитися в другий Алчевськ. Більше сотні квартир опалюються побутовими електроприладами з електромережі з напругою у 220 вольт.

Уже декілька років Рава-Руська міська рада веде боротьбу за підведення до ряду багатоповерхових будинків, що на вулиці Залізної дивізії, електричних мереж, з метою заміни централізованого теплопостачання з котельні військової частини, що ліквідована, на електричне енергопостачання для опалення.

Витрачено значні бюджетні кошти за програмами енергозбереження, проведено низку робіт з прокладення зовнішніх електрокабелів та внутрішньо будинкових електричних мереж.

Однак зараз склалася тупикова ситуація – через позицію ВАТ «Львівобленего» та неналежні увагу й підтримку зусиль Рава-Руської міської ради Львівською ОДА та Жовківською РДА.

Просимо Вас невідкладно розглянути ситуацію з енергопостачанням житлових будинків, що на вулиці Залізної дивізії в місті Рава-Руській та вжити конкретних організаційних та технологічних заходів з попередження надзвичайної ситуації в Рава-Руській».

Zik

Категорія: Місто | Переглядів: 650 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]