Головна » 2010 » Червень » 11 » Рятувати Рава-Руську від занепаду запросили Платіні, а приїхав нардеп Жебрівський
21:26
Рятувати Рава-Руську від занепаду запросили Платіні, а приїхав нардеп Жебрівський
10 червня, в Жовківському районі Львівської області перебував народний депутат України Павло Жебрівський, голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Мета візиту – вироблення механізмів для подолання найбільших проблем прикордонної Жовківщини – Львівського сміттєзвалища, занепад Рава-Руської, а також окреслення основних завдань соціально-економічного розвитку регіону. Про це повідомив власкорові ЗІКу депутат Жовківської районної ради, голова депутатської групи «Самоврядна Жовківщина» Ігор Максимів.

З його слів, Павло Жебрівський відвідав міста Жовкву, Рава-Руську, де відповів на чисельні запитання місцевих народних обранців та представників громадськості. Зокрема, під час дискусії у Рава-Руській, народний депутат погодився з думкою міського депутатськогог корпусу, про те, що центральна влада і Державний бюджет України мають передбачати спеціальні видатки для розвитку прикордонних територій України.

Ігор Максимів каже, що мова, зокрема, йшла про те, що польські прикордонні території й населені пункти виглядають добре, а при в’їзді в Україну можна спостерігати протилежне.

«Равчани також нарікали, що на митницях збираються величезні кошти до Державного бюджету України, а прикордонні місцеві громади, ради від того мають тільки проблеми – техногенне і екологічне навантаження від інтенсивного руху транспорту, зношуються дороги, тріскають будівлі, багато сміття біля кордону. Бракує грошей на освітлення доріг, впорядкування тротуарів, фасадів будинків. Павло Жебрівський обіцяв в проекті Держбюджету України на 2011 р. передбачити відповідні цільові видатки і пов’язати їх з витратами на підготовку проведення в Україні «Євро-2012», – розповів Ігор Максимів.

За його словами, Павло Жебрівський – це перший народний депутат України, який за останні 4 роки знайшов час відвідати прикордонну Рава-Руську та вислухати людей.

Довідка ЗІКу.

Нагадаємо, що 25 грудня минулого року мешканці вулиці Залізної дивізії, що в місті Раві-Руській Жовківського району Львівської області вирішили звернутися за допомогою до Президента УЄФА Мішеля Платіні, як до авторитетної у світових колах людини.  У листі до Мішеля Платіні равчани просили  вплинути своїм авторитетом на керівництво та чиновників Львівської ОДА, які щозими залишають мешканців колишнього військового містечка, серед яких є хворі, немічні, діти, у холодних приміщеннях.

На запитання, чому мешканці  пишуть саме до Мішеля Платіні, – равчани пояснили, мовляв, по-перше, Рава-Руська є своєрідною футбольною столицею українського прикордоння, тут місцева команда не раз здобувала призові місця під час чемпіонатів з футболу Львівської області.  «А по-друге, ми хочемо розкрити очі Мішелю Платіні, в яких жахливих  умовах проживають люди в місті, яке першим зустрічатиме гостей «Євро-2012», – наголосили мешканці.

ЗІК

Категорія: Місто | Переглядів: 649 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
02.07.2010
1. Василь [Матеріал]
Іра молодець!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]