Головна » 2013 » Грудень » 23
«Свобода означає абсолютне верховенство прав людини» 
                                     Франклін Рузвельт 
 Жовківські податківці активно долучились до проведення Всеукраїнського тижня права, під час якого відбулась низка різнопланових подій, спрямованих на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини і громадянина та набуття навичок у їх застосуванні. 
 На інформаційних стендах ДПІ у Жовківському районі розміщено інформацію щодо прав та обов'язків платників податків та контролюючих органів. Крім цього, працівниками інспекціЇ надавалася правова допомога громадянам та платникам податків через мережу громадських приймалень та Центрів обслуговування платників. 
 Метою проведення вказаних заходів є підкреслення ролі інституту прав людини, звернення уваги громадськості на необхідно ... Читати далі »
Переглядів: 420 | Дата: 23.12.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

На веб-порталі Міністерства доходів і зборів розпочав свою роботу новий онлайновий сервіс – Електронний кабінет платника податків. 
 Відтепер кожний платник має змогу облаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце, в якому фіксуватиметься вся інформація про його розрахунки з бюджетом. Працювати в кабінеті можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет. 
Як зазначають фахівці Міндоходів, новий сервіс зорієнтований на зручність та допомогу платнику податків у формуванні його податкових звітів та своєчасній сплаті коштів до бюджету. 
Так, у своєму Електронному кабінеті платник зможе підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття). Для зручності податкова звітність подаватиметься одним пакетом, тобто декларація з усіма додатками. На кожен прийнятий пакет документів надсилатиметься одна квитанція про прийняття декларації.  ... Читати далі »
Переглядів: 478 | Дата: 23.12.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)


Вранці, 17 грудня, у міжнародному пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне», польські скаути передали українським пластунам Вифлеємський вогонь миру. 
- Вітаю з прийдешніми різдвяними святами і бажаю, щоб це світло добра, тепла стало також для нас світлом порозуміння. І я впевнений, що ми будемо нести в кожний куточок України світло, що зігріватиме кожну домівку, серце, вулицю і всіх нас, - привітав присутніх голова львівського «Пласту» Роман Пастух.
- Ми раді, що вкотре можемо принести радість, передаючи Вифлеємський вогонь українцям. Цей вогонь є символом любові, спокою і надії, які зараз для вас є дуже важливими, - звернувся до ук ... Читати далі »
Категорія: Місто | Переглядів: 510 | Дата: 23.12.2013 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)